Ana içeriğe atla

İşletme Yönetimi Programı Etkinlikleri

İşletme Yönetimi Programının Düzenlediği Etkinliklere Bu Sayfadan Ulaşabilirisiniz.

.....................................................................................................................

Akyazı MYO’nun sektöre kazandırdığı eski mezunları deneyimlerini öğrencilerle paylaştı.

https://aymyo.subu.edu.tr/tr/etkinlik/hayati-ve-kadin-semineri-gerceklestirildi

.....................................................................................................................................

Akyazı MYO' da Olumlu Düşünme ve Stresle Başa Çıkma Semineri

Akyazı Meslek Yüksekokulu' nda gerçekleştirilen seminere Akyazı MYO Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Aydın ŞENOL, Akyazı KYK Yurt Müdürü Arif Kamil BOSTAN, İşletme Bölüm Başkanı Öğr. Gör. Ersin KALKAN ve İşletme Bölümü öğrencileri katıldı. Seminerde Uzman Psikolog Neşe ÜNAL "Olumlu Düşünme ve Stresle Başa Çıkma Yolları" adı altında öğrencilere sunum yaptı. ÜNAL, öğrencilere Stresli Olunca Ne Yaparsınız? sorusunu yöneltti. Cevaplar üzerinden stres ipuçlarını, deprem üzerinden örnekleri ve tehlike anında vücuttaki reaksiyonları anlattı. Beraberinde olumlu ve olumsuz düşünceyle ilgili egzersiz yapıldı. Seminerin sonlarına doğru ÜNAL, düşünce hataları ve uzun süreli stresin doğurduğu sonuçlarla ilgili bilgiler verdi. Son olarak da öğrencilerle birlikte nefes, gevşeme ve odak egzersizleri yapılarak etkinliğe son verilmiş oldu. 

https://aymyo.subu.edu.tr/tr/etkinlik/olumlu-dusunme-ve-stresle-basa-cikma-semineri

...................................................................................................................................................

Akyazı MYO' da Proje Semineri

Akyazı Meslek Yüksekokulu' nda gerçekleştirilen proje seminere Akyazı MYO Müdür Yardımcıları Öğr. Gör. Sezgin BIÇAK ve Öğr. Gör. Hasan Ali ÖZDEMİR ile İşletme Yönetimi Bölüm Başkanı Öğr. Gör. Ersin KALKAN, İç Mekân Tasarımı Öğr. Gör. Ahmet ŞEN ve öğrenciler katıldı.

Seminerde, Sakarya Büyükşehir Belediyesi Ar-ge Müdürü Arzu SAYGINER ÇİL ve AB ve Dış İlişkiler Uzmanı Melike ARIK NAL "Projelerin Renkli Dünyası" adı altında öğrencilere projeler hakkında sunum yaptı.

Arzu SAYGINER ÇİL konuşmasında, Proje Nedir? Proje Hayatımıza Ne Katar? Ne Tarz Projeler Çalışıldı? Başlıklarında bilgi verdi.  Belediyenin yurtdışıyla olan ilişkilerinden ve ulusal projelerden ve özellikle öğrencileri ilgilendiren “Erasmus” projelerinden bahsetti.

Melike ARIK NAL ise konuşmasında uyguladıkları projelerden bahsetti. SUBÜ' yle olan ortak projeleri hakkında bilgiler verdi.  Akyazı için bir Jeotermal Projesi düşünüldüğünü ve 5 aydır üzerinde çalışıldığından söz etti.

https://aymyo.subu.edu.tr/tr/etkinlik/akyazi-myo-da-proje-semineri  
---------------------------------------------------------------------------------

İşletme Programının 5. Kariyer Günleri Etkinliği

Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi, Akyazı Meslek Yüksekokulu İşletme Yönetimi bölümünce düzenlenen 5.Kariyer Günleri semineri Şerefiye köyünde doğa ile iç içe kahvaltı programı ile başladı.
Seminer, Akyazı Meslek Yüksekokulu Müdürü Dr. Öğretim Üyesi Aydın Şenol, Bölüm Başkanı Öğretim Görevlisi Ersin Kalkan ve İşletme Yönetimi Bölümü öğrencilerinin ev sahipliğinde gerçekleştirildi.
Seminerin ilk bölümünde İşletme bölümü 2008 mezunlarından ve Prof Patent ortaklarından Serdar Kirazlı "Marka Tescili ve Patent" başlığı altında sunumunu gerçekleştirdi. Kirazlı öğrencilerle girişimcilik ve iş yaşamı tecrübelerini paylaştı.
İkinci bölümde ise "Düşle Gerçek Olsun" sloganı ile Performans Koçu Gültekin Doğan seminere devam etti. Sayın Doğan motivasyon, kendini tanıma, network oluşturma vb. konularda öğrencilerimizi aydınlattı. "Karanlık Aydınlığı Bağrında Besler,Yürekte Hissedince Ortaya Çıkar" ifadesi ile sunumunu tamamladı.
Son konuk, bölümün 2010 mezunlarından Ozan Yıldırım "İnovatif Satıcı" başlığı altında seminere devam etti. Yıldırım, pazarlama ve satış konularında tecrübelerini öğrencilerle paylaştı. Ayrıca Kahoot uygulaması ile çoktan seçmeli sınav yaparak sunumunu bitirdi.
Katkılarından dolayı konuklarımıza ve ögrencilerimize teşekkür ediyoruz.

https://aymyo.subu.edu.tr/tr/etkinlik/isletme-programinin-5-kariyer-gunleri-etkinligi

.........................................................................................................................................

Sayın Halil Akan Beyden "Altın Ve Piyasalar" Konulu Seminer

Sayın Halil AKAN; girişimcilik dersimiz kapsamında Altın ve piyasalar konusunda çok verimli bir ders gerçekleştirdi.Kendisine çok teşekkür ederim.

https://aymyo.subu.edu.tr/tr/etkinlik/sayin-halil-akan-beyden-altin-ve-piyasalar-konulu-seminer

.............................................................................................................................................................


İşletme Yönetimi Programı Öğrenci ve hocaları 15.11.2014  tarihinde,  Gölbaşı tesislerinde (Gölcük / Kocaeli) vize sınavı öncesi moral Depoladı. Fotoğraflar için lütfen tıklayınız..
---------------------------------------------------------------------------------
“DİVAN MOBİLYA A.Ş” Mesleki Gezi Akyazı MYO İşletme Yönetimi Programı Öğrencileri 19.10.2010 Salı günü, Öğr. Gör. Ersin Kalkan ve Öğr. Gör. Aydın Şenol nezaretinde “DİVAN MOBİLYA A.Ş” Akyazı Tesislerine mesleki gezi düzenlemişlerdir. Fotoğraflar için tıklayınız….
-----------------------------------------------------------------------------------

PAİNTBAL ETKİNLİĞİ

İşletme Yönetimi Programı Öğrenci ve hocaları 3 Nisan 2015 tarihinde Paintbal etkinliği düzenledi.
---------------------------------------------------------------------------

İŞLETME YÖNETİMİ PROGRAMI “KARİYER PLANLAMASI , CV HAZIRLAMA SEMİNERİ VE SAKARYA ÜNİVERSİTESİ KAMPÜS GEZİSİ” YAPILDI

İŞLETME YÖNETİMİ PROGRAMI “Kariyer Planlaması , cv hazırlama semineri ve Sakarya Üniversitesi Kampüs gezisi” yapıldı.
-----------------------------------------------------------------

İŞLETME YÖNETİMİ PROGRAMI “SİTRES YÖNETİMİ” SEMİNERİ YAPILDI

Uzman Psikolog Neşe CANAVAR ÜNAL tarafından “SİTRES YÖNETİMİ” konulu seminer 10 Aralık 2014 Çarşamba günü okulumuzun konferans salonunda yapıldı.
--------------------------------------------------------------------

GENÇLERLE SAĞLIKLI BESLENME SEMİNERİ YAPILDI

İşletme yönetimi programınca hazırlanan ve Diyetisyen Alper Kaan Üner tarafından "GENÇLERE YÖNELİK SAĞLIKLI BESLENME SEMİNERİ" düzenlendi.3.Aralık 2014 çarşamba günü saat 16.00 da gerçekleştirilen seminere çok sayıda öğrenci katıldı.

---------------------------------------------------------------------------------------

İŞLETME YÖNETİMİ ÖĞLE YEMEĞİNDE BULUŞTU

İşletme Yönetimi Programı Öğrenci ve hocaları 03.12.2014  tarihinde,  Altındere Alabalık tesislerinde öğle yemeğinde buluştular.